27.4.12

No i jednak chyba spróbuję wrócić na mój przystanek, choć powiem szczerze, w pewnej chwili lekko odeszła mi chętka na blogowe pisaninki i pokazywanie Wam w kółko moich szaliczków, koralików,  anusinych szmatek i innych pierdółek...

W życiu jest tak wiele innych ważnych spraw, myśli, zdarzeń, które nas otaczają, które nas zajmują, pochłaniają, zmuszają do zastanowienia, przywodzą do wysnuwania wniosków, którymi chcielibyśmy lub nie, podzielić się z innymi, napisać, omówić...

Ale z drugiej strony, nie dojrzeję raczej w najbliższym czasie do założenia bardziej osobistego bloga, gdzie więcej pisałabym o sobie i swoich przemyśleniach, zresztą komu chciałoby się to czytać, chyba lepiej niech już będzie tak jak jest. Przystanek to w końcu przystanek. Przystanek jest na krótką chwilkę, na moment, rzucenie kilku słów i paru spojrzeń.

Dziś jednak, zamiast fotek typowo przystankowych, jeszcze jedno zdjęcie Psiaczka mojego kochanego,  jego uśmiech specjalnie dla Was, uśmiech i mina pełna szczęścia i radości, którą cieszył nasze oczy i serca przez ostatnie dwa lata. Tylko dwa lata, a tyle człowiek dzięki niemu dobrych chwil zdążył przeżyć. Nigdy, przenigdy nie wiedziałam że tak mocno się ludzie z psami kochać mogą i tak bardzo Psa może brakować, kiedy już Go naprawdę zabraknie.


A obejrzawszy po odejściu naszego Misiaczka wszystkie zdjęcia tak bardzo żałuję, że choć mam ich naprawdę sporo, to jest ich o wiele, o wiele za mało.  Nie wszystkie chwile udało się zatrzymać w kadrze, tyle mamy wszyscy różnych wspomnień i obrazów pod powiekami, i tam zostaną, tuż przy nas, tak jak Jego Psie Misiowe kochające serduszko w naszych.

Dziękuję Wam za wszystkie miłe i ciepłe słowa. Aronek też bardzo dziękuje. Do zobaczenia niedługo na następnym przystanku.

2.4.12Zbieram się, żeby coś napisać, ale nie umiem. O wiele łatwiej się dzielić ze światem radościami niż smutkiem. Jest taki piękny wiersz o psiej duszy. Chciałabym żeby był prawdziwy.